Новини

НАСТІЛЬНІ ІГРИ В БІБЛІОТЕЦІ

Як не дивно, але у вік тотальної комп’ютеризації все більшої популярності набувають настільні ігри. Чому так? Мабуть тому, що вони самі по собі унікальні, кожна гра має свій незрівнянний ні з чим темперамент, ігри захоплюють і не відпускають, в них завжди весело грати. А головне – вони об’єднують людей, сприяють спілкуванню та інтелектуальному розвитку.
Щоб зробити дозвілля молоді у бібліотеці ще цікавішим, Центральна бібліотека Олександрійської міської ЦБС пропонує вашій увазі такі настільні ігри:
  • Монополія Україна. Подорожуючи містами України, гравцям надається можливість стати монополістами у сфері нерухомості.
  • Dixit — настільна гра. Хід гри побудований на асоціаціях і спілкуванні.
  • Ерудит — одна з найвідоміших та найпопулярніших настільних ігор у світі протягом не одного десятиліття. З цією грою ви цікаво та приємно проведете час та покажете свою ерудованість.
  • Еко Джанга. Суть гри полягає у вийманні блоків з середини вежі нагору. Треба бути обережним, бо вежа може впасти. У кого впала вежа — той програв.
  • Гра «Критикотики» складається із 45 кольорових картонних карток, що містять різні упередження та явища зі сфери медіа. Принцип гри дуже простий: потрібно нагодувати кота Інжира. Їсть він, як і кожен кіт, рибу, жетони із зображенням якої можна отримати за правильну відповідь.
  • Настільна гра «Бути жінкою». Гра — це інструмент перевтілення в одну з восьми унікальних героїнь. Усі вони мають магічні суперсили, але потрапляють в ситуації з реального життя, борються за рівні права і будуть своє щастя. Для цього їм доводиться долати упередження, несправедливість й інші перепони на шляху до успіху.
  • Геометрія уяви – настільна гра, де гравці повинні відгадувати слова, загадані за допомогою особливих прозорих пластикових карт з малюнками-піктограмами.
  • Аліас (Alias). Україна — настільна командна гра, в якій треба максимально швидко пояснити своїй команді задані слова без використання однокореневих. Чим більше слів вгадано — тим швидше команда просувається до перемоги.
  • Mistakos. Мета гри полягає в тому, щоб позбутися своїх стільців. Рівномірно розділяти стільці між гравцями. Гравці повинні ставити стільці один на другий таким чином, щоб конструкція зі стільців не впала.
  • Talks. Три варіанти механіки гри: Гравець тягне картку, зачитує питання та лише він відповідає на питання. Наступний тягне нову картку. Гравець тягне картку, зачитує питання і всі відповідають по колу. Бонусні картки використовуються як у загальній колоді, так і окремо для частіших розмов.
В нашій бібліотеці ви можете не тільки взяти цікаві та пізнавальні книги, а ще й весело та з користю провести час. Адже ми маємо безліч настільних ігор на різний смак як для хлопчиків, так і дівчаток, як для молодшого, так і старшого віку: економічні, логічні, стратегічні, пригодницькі, розвиваючі, психологічні, навчальні та інші.
Науковцями доведено, що таке проведення вільного часу допомагає розвивати логіку, пам’ять, швидкість реакції, уяву та комунікативні навички. На відміну від комп’ютерних ігор, настільні не псують зір, а також дарують позитивні емоції та можливість знайти нових друзів.
Тож тепер, коли ви знаєте в чому користь настільних ігор, поспішайте до нас. Все, що потрібно — привести друзів і не забути прихопити гарний настрій.
Ознайомитися з настільними іграми та можливостями її застосування, отримати можливість пограти, ви можете в стінах Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС.
Звертайтесь у зручний для вас час за графіком роботи Центральної бібліотеки (пн.-
чт. 8:00 – 18:00, сб.-нд. 10:00 – 18:00, п’ятниця – вихідний).
Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
Слідкуйте за нашими новинами:
Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary
Instagram: Бібліотеки Олександрії https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/
Facebook: Олександрійська міська ЦБС https://www.facebook.com/alexlibrary.CBS
Будемо раді почути ваш відгук про заходи в нашій формі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!