Новини

МАЙСТЕР-КЛАС З ФОТОГРАФІЇ

Подорожі, це річ, яка дарує нам багато емоцій. Це те, що нас наповнює та надихає. Світ має багато красивих та чарівних місць, які дійсно варті нашої уваги. Та багато мандрівників прагнуть не лише здобути нові враження та побувати у нових захоплюючих місцях, а й похизуватися крутими фотографіями. Всі ми любимо дивитися на красиві фотографії, а ще більше хочемо навчитися робити власноруч класні фото.
05 жовтня 2022 року в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС відбувся майстер-клас з фотографії «Фотоподорожі», який провів відомий фотограф Віталій Попков.
Під час заняття, фотограф надав рекомендації та поради, як же зробити чудові світлини під час подорожі, які потім буде приємно переглядати та показувати друзям. А також на прикладі показав як правильно вибрати ракурс для гарного і чіткого фото.
Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
Слідкуйте за нашими новинами:
Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary
Instagram: Бібліотеки Олександрії https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/
Facebook: Олександрійська міська ЦБС https://www.facebook.com/alexlibrary.CBS
Будемо раді почути ваш відгук про заходи в нашій формі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!