Новини,  ЮРИДИЧНА ПРИЙМАЛЬНЯ В БІБЛІОТЕЦІ

ЮРИДИЧНА ПРИЙМАЛЬНЯ В БІБЛІОТЕЦІ

Професіональні юристи допомагають сотням клієнтів вирішувати їх правові проблеми та досягати необхідного результату. Усі громадяни можуть звертатись за юридичними консультаціями та правовою інформацією і отримати їх безкоштовно, адже це державна гарантія.
06 жовтня, до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС на консультацію до спеціаліста Олександрійського місцевого центру з надання БВПД Дегтярьова Максима Вікторовича звернулися жителі та вимушені переселенці міста з питаннями:
– оформлення закордонного паспорта;
– отримання допомоги ВПО.
Запрошуємо всіх бажаючих звертатись з різних правових питань до юриста, який приймає в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС щовівторка та щочетверга з 10:00 до 12:00 год. в читальній залі, за адресою: вул. Григорія Усика, 41.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.
Також можна звернутися до Олександрійського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Олександрія, вул. Першотравнева 51, тел. (05235) 7-04-40, 7-04-04.
Запрошуємо до бібліотеки всіх, кому необхідна правова допомога!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!