Літературний ліцей "Поезія рідного краю",  Новини

ЛІТЕРАТУРНА ЗУСТРІЧ З НЕЛЕЮ ГОНЧАРОВОЮ

Чудового недільного дня, 24 липня, Центральна бібліотека Олександрійської міської ЦБС зібрала шанувальників поетичного слова на літературний ліцей «Поезія рідного краю». Цього разу героїнею зустрічі стала олександрійська поетеса Неля Гончарова, яка нещодавно випустила у світ нову книгу під назвою «Назустріч радості».
Про життя та творчість талановитої землячки розповіла присутнім літературний краєзнавець, вчитель української мови та літератури Валентина Володимирівна Московчук. А Неля Іванівна Гончарова зачарувала учасників літературного ліцею своїм творчим світом, прочитавши поезію зі своєї нової книги.
Вірші Нелі Іванівни вражають своєю витонченістю та майстерністю. Вона тонко підмічає кожну дрібничку, з захопленням і шаною описує її. У поетичних та прозових творах авторки майстерно переплітаються любов і доброта, філософські роздуми та описи народних традицій.
Присутні відмітили, що Неля Гончарова пише душею. В її творах вирують емоції, які відчуває кожна людина. Вона зачаровує читача своїми неймовірними життєвими історіями.
Учасники літературного ліцею змогли поринути в таємничий та дивовижний світ творчості нашої талановитої землячки, зануритися в її роздуми та збагнути всю глибину творчої натури. А Лілія Маруфі, натхненна творчою зустріччю, подарувала Нелі Гончаровій щойно написаний вірш-присвяту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

error: Content is protected !!