Новини,  СМАРТФОН ДЛЯ НОВАЧКІВ

СМАРТФОН ДЛЯ НОВАЧКІВ

Android – це операційна система, яка постійно розвивається, отже, її розробники регулярно випускають нові версії. Деякі девайси здатні самостійно виявити недавно вийшло оновлення системи і встановити його з дозволом користувача. Але що робити, якщо оповіщення про оновлення не приходять? Чи можна оновити Android на телефоні або планшеті самостійно? З цим запитанням 6 жовтня, звернувся житель міста, під час індивідуального заняття з курсу «Смартфон для новачків», що проходить на базі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС.
Основна причина для регулярного оновлювання операційної системи полягає в максимальному захисті. Саме тому одна з головних заповідей інформаційної безпеки – це регулярне оновлення програмного забезпечення. Як тільки на смартфоні з’являються повідомлення про те, що вийшла нова версія Android, його треба встановити при першій же можливості.
Заняття пройшло цікаво та інформативно.
Запрошуємо до бібліотеки всіх бажаючих пройти навчання з користування мобільним телефоном або смартфоном.
Звертайтесь у зручний для вас час за графіком роботи Центральної бібліотеки (пн.-чт. 8:00 – 18:00, сб.-нд. 10:00 – 18:00, п’ятниця – вихідний).
Слідкуйте за нашими новинами:
Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary
Instagram: Бібліотеки Олександрії https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/
Facebook: Олександрійська міська ЦБС https://www.facebook.com/alexlibrary.CBS
Будемо раді почути ваш відгук про заходи в нашій формі: https://cutt.ly/QZNb078

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!