Новини

ЗАНЯТТЯ З МЕДІАГРАМОТНОСТІ «МАНІПУЛЯЦІЯ В МЕДІА. ЛОВЦІ ФАКТІВ»

У сприйнятті інформації, тим більше реагуючи на неї емоціями чи діями, важливо не покладатися винятково на власний життєвий досвід, бо саме на таку нашу «довірливість» розраховують маніпулятори. Будь-яку інформацію, тим більше перед поширенням іншим людям, прийняттям власних життєвих рішень, слід ретельно перевірити.
Про це, 6 жовтня, говорили під час заняття «Маніпуляції в медіа. Ловці фактів» з учнями 7 класу Ліцею інформаційних технологій. Тренерка Аліна Касьянова, протягом заняття поділилися тим, що сьогодні вранці найбільше вразило під час гортанні стрічки соцмереж.
Рухлива гра «Ловці фактів» дала змогу навчитися розрізняти факти та судження. Учасники зарядили гральний м’ячик своїми знаннями та позитивом. Пригадали ще й про види маніпуляцій, які чекають нас на кожному кроці інтернет-серфінгу.
У всіх нас різні «вигляди» стрічки в соцмережах, і відповідно до наших тем зацікавлень та того, що ми найчастіше дивимось, формується інформаційна бульбашка. Тож, час від часу корисно виходити за ці межі – наприклад, підписуватись на сторінки людей чи організацій, погляди яких ми не підтримуємо, для того, щоб ми завжди мали в своєму інформаційному просторі альтернативні думки, а не лише шукали підтвердження власних думок.
Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
Слідкуйте за нашими новинами:
Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary
Instagram: Бібліотеки Олександрії https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/
Facebook: Олександрійська міська ЦБС https://www.facebook.com/alexlibrary.CBS
Будемо раді побачити ваш відгук про заходи в нашій формі: https://cutt.ly/QZNb078Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!