Новини

МИТЕЦЬ – ТВОРЕЦЬ ПРЕКРАСНОГО

Вишуканий живопис, віртуозна графіка, майстерна пластика – невід’ємна частина національної культури, джерело духовного розвитку і задоволення естетичних потреб українського суспільства.
Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів.
До Дня художника України в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС для учнів Ліцею інформаційних технологій було організовано артзустріч «Творці прекрасного».
Присутні познайомилися із творчістю майстрів вишуканого живопису, їх життєвими долями та найвідомішими картинами.
Особливу увагу було приділено митцям нашого краю, серед яких: Володимир Коляда, Віктор Кононенко, Олександр Охапкін та інші.
На закінчення артзустрічі учні спробували себе в ролі художників й створили емблеми свого класу, проявляючи всю свою фантазію та вміння працювати в команді.
Було цікаво, змістовно, весело й, головне – корисно. Підлітки отримали естетичне задоволення від заходу й дізнались багато цікавого про роботи українських художників, які є джерелом духовного розвитку.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!