Новини,  Студія дизайну та краси "Креатив"

МАЙСТЕР-КЛАС З РОЗПИСУ ЕКОСУМКИ

Популярність екосумок в наш час зростає з кожним днем . Ця торбина зможе стати не тільки стильним аксесуаром, а й альтернативою безлічі поліетиленових пакетів, які забруднюють навколишнє середовище.
6 жовтня в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС відбувся майстер-клас з розпису екосумки. Разом з Анастасією Євсейчик – майстринею з когорти ВПО, студенти фахового Олександрійського коледжу культури і мистецтв створили власний унікальний виріб.
Присутні впевнилися, неважливо, яка пора року за вікном — похмура осінь або сонячне літо. Гарний настрій можна створити власноруч за допомогою вишуканого жіночого аксесуара — сумки.
Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за
підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
Слідкуйте за нашими новинами:
Instagram: Бібліотеки Олександрії
Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary
Facebook: Олександрійська міська ЦБС
Будемо раді почути ваш відгук про заходи в нашій формі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!