Новини,  Студія дизайну та краси "Креатив"

МАЙСТЕР-КЛАС З МАЛЮВАННЯ «КАЧЕНЯ З ПАРАСОЛЬКОЮ»

Погожого осіннього дня, 8 жовтня, в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС пройшов майстер-клас з малювання «Каченя з парасолькою», який провела викладачка Олександрійської дитячої художньої школи Світлана Микита.
Під час заняття присутні отримали величезне задоволення від процесу написання картини, навчилися змішувати фарби для отримання необхідного відтінку та класти мазки за допомогою різних кистей. В результаті вийшло ну дуже позитивне та кумедне каченя з парасолькою.
Якщо ви любите малювати, але ще сумніваєтеся в чомусь, то бібліотекарі радять вам відкинути всі сумніви й записатися на унікальний майстер-клас з малювання, який проходить в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС щочетверга о 16:00 год. Ви поринете у світ мистецтва й отримаєте задоволення від написання картини, а допоможе вам у цьому професійний художник-педагог.
Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
Слідкуйте за нашими новинами:
Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary
Instagram: Бібліотеки Олександрії https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/
Facebook: Олександрійська міська ЦБС https://www.facebook.com/alexlibrary.CBS
Будемо раді почути ваш відгук про заходи в нашій формі:Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!