Новини,  Студія дизайну та краси "Креатив"

МАЙСТЕР-КЛАС З МАЛЮВАННЯ ГЕЛЕВИМИ РУЧКАМИ ВІД СВІТЛАНИ МИКИТИ

15 вересня в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС пройшов цікавий і пізнавальний майстер-клас з малювання гелевими ручками «Ловець снів», який провела викладачка Олександрійська дитяча художня школа Микита Світлана Василівна.
Що ж все-таки означає загадковий ловець снів, і звідки він взявся? Як його намалювати? На ці та інші запитання дізнавалися учасники даного заходу від Світлани Василівни.
Майстер-клас пройшов у дружній атмосфері. Кожен з присутніх намалював неперевершений, креативний малюнок, незважаючи на те, що ніхто із них не має художньої освіти.
Всі працювали із захопленням, кожен для себе взяв щось цікаве і пізнавальне.
Ми впевнені, що талант є у кожного, варто лише в це повірити!
Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми «Мріємо та діємо» @mriemotadiemo, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
Слідкуйте за нашими новинами:
Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary
Instagram: Бібліотеки Олександрії https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/
Facebook: Олександрійська міська ЦБС https://www.facebook.com/alexlibrary.CBS
Будемо раді почути ваш відгук про заходи в нашій формі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

error: Content is protected !!