Новини,  Студія дизайну та краси "Креатив"

МАЙСТЕР-КЛАС З ВИГОТОВЛЕННЯ ПАННО «КВІТИ У ВАЗІ»

Панно – це дуже цікава альтернатива живопису. Якщо для картин використовується фарба, то для панно підійдуть будь-які матеріали починаючи від паперу, закінчуючи природними матеріалами. Перевага цієї техніки те, що її зможе освоїти навіть новачок.
15 вересня в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС відбувся майстер-клас з виготовлення панно з паперу «Квіти у вазі». Разом з Анастасия Евсейчик – майстринею з когорти ВПО, присутні використовуючи кольоровий папір та картон створили яскраве панно з об’ємними квітами.
Всі учасники повністю поринули у творчій процес, акуратно вирізаючи папір, накладаючи його один на одного та склеюючи заготовки – створили панно з об’ємними квітами. Присутні були задоволені результатом, адже панно з квітами стане гарною прикрасою інтер’єру , або чудовим подарунком для близьких.
Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
Слідкуйте за нашими новинами
Instagram: Бібліотеки Олександрії https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/
Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary
Facebook: Олександрійська міська ЦБС https://www.facebook.com/alexlibrary.CBS
Будемо раді почути ваш відгук про заходи в нашій формі!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

error: Content is protected !!