Новини

НАШ ТИЖНЕВИЙ АНОНС ЗАХОДІВ З 19 ПО 25 ВЕРЕСНЯ 2022 РОКУ

Середа, 21 вересня о 15:00 – пограємо у настільну гру «Talks friends». Гра-розмова «Talks friends» – яскравий приклад: вона про новий формат спілкування, глибший і відкритіший. Коло друзів якнайкраще підходить для зближення. Якщо ви компанією хочете перевірити рівень близькості ваших відносин (або зблизитись ще більше), спробуйте в ігровій формі відповісти на запитання типу «Справжня дружба – це…»
Четвер, 22 вересня об 11:30 – відбудеться онлайнове заняття з кібербезпеки «Кібергігієна: навички, які захищають», яке проведе Анастасія Евсейчик. Дане заняття допоможе глибшому розумінню з питань кібергігієни, підвищенню обізнаності про кіберзагрози й шляхи запобігання їм. Під час заходу ви дізнаєтеся про небезпеки в кіберпросторі, викрадення інформації та шкідливе програмне забезпечення; отримаєте рекомендації щодо мінімізації відповідних ризиків. В умовах війни в Україні, на тлі масованого й агресивного інформаційного впливу російської пропаганди проблема захисту в кіберпросторі набула особливої гостроти. Тож долучайтеся до заходу за цим посиланням: https://us04web.zoom.us/j/79565478742…
Четвер, 22 вересня о 15:00 – майстер-клас з розпису екоторби «Сонячна Україна», який проведе майстриня з когорти ВПО – Аліна Касьянова. Хто з нас не любить ексклюзивні речі? Певно, що кожен хоче показати свою індивідуальність. На МК ви познайомитеся із технікою нанесення малюнку на тканину, щоб створити унікальний шопер із зображенням «квітки сонця», дізнаєтеся всі подробиці розпису на тканині і звичайно ж приємно проведете час! Розписана вами сумка буде ексклюзивна та довгий час приноситиме радість, адже фарби, які ми використаємо, навіть після прання не змиваються! Скористайтеся можливістю перетворити звичайну річ на ексклюзивну! Запрошуємо провести час весело, креативно і цікаво!
Четвер, 22 вересня о 16:00 – майстер-клас з малювання аквареллю проведе викладачка Олександрійської дитячої художньої школи Микита Світлана. А малюватимемо гарного осіннього гриба – мухомора, адже він вважається самим впізнаним грибом на землі. Малювати мухомора нескладно, з цим можуть впоратися і дорослі, і діти. Головне уявити, як виглядає гриб або подивитися на картинку, а під керівництвом художниці він точно вийде гарним і яскравим!
Звертаємо вашу увагу – участь у всіх заходах лише за попереднім записом за номером телефону: +38 099 126 5026.
Всі заходи – БЕЗКОШТОВНІ!
До зустрічі на наших подіях!
Слідкуйте за нашими новинами
Instagram: Бібліотеки Олександрії https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/
Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary
Facebook: Олександрійська міська ЦБС https://www.facebook.com/alexlibrary.CBS
Будемо раді почути ваш відгук про заходи в нашій формі!
Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

error: Content is protected !!