День відкритих дверей «Кохання чарівні сторінки»
Новини

День відкритих дверей «Кохання чарівні сторінки»

З любові починається життя, вона усе найкраще починає!

А чи знаєте Ви, що таке справжнє кохання? Як підібрати потрібні і влучні слова для освідчення в коханні,  як висловити своє захоплення коханою людиною, улюбленою тваринкою, книгою? На ці та інші питання намагалися знайти відповідь бібліотечні працівники  та активні користувачі бібліотеки напередодні найромантичнішого свята  – Дня Святого Валентина.

До Дня відкритих дверей «Кохання чарівні сторінки» відвідувачів бібліотеки зустрічала  святково прикрашена книгозбірня найрізноманітнішими символами кохання: сердечками, янголами, повітряними кульками.

На побачення з книгою, запросила  виставка-інсталяція «Любов дає нам силу і життя», яка дозволила  познайомитись з найкрасивішими історіями кохання. Адже у всі віки письменники-лірики описували найсвятіше почуття, яке звеличувало людину і робило її найщасливішою.

Протягом дня бажаючі мали можливість зробити селфі з улюбленою книгою під час  селфі-акції «Книга в червоному».

Прийнявши участь у акції «Валентинка читацьких симпатій», користувачі бібліотеки  підбирали  потрібні і влучні слова для освідчення в коханні бібліотеці та книзі, розмістивши валентинки на дереві побажань.

Головним акордом свята для учасників клубу «Чарівність» стала літературно-мистецька година «Кохання в житті великих», яка подарувала учасницям романтичні історії з життя відомих українців Павла Тичини, Шолом Алейхома, Євгена Гребінки,  Олександра Вертинського та жінкам, що дарували крила натхнення цим майстрам пера, подіям, що передували появі таких ліричних шедеврів літератури та музики.  А наприкінці заходу не обійшлося без чаювання «чарівниць» з домашньою випічкою, яке пройшло в теплій, невимушеній обстановці.

Весь день в приміщенні бібліотеки вирувала гарна, романтична атмосфера, адже любов надихає, окрилює, дарує серцю веселку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

error: Content is protected !!