Урок-мужності «Час і досі не загоїв рани»
Новини

Урок-мужності «Час і досі не загоїв рани»

Моя кривава рана – Афганістан

Кажуть, що час – найкращі ліки… Хоча роки минають, пам’ять вперто вертає усіх назад… Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав на честь усіх військовослужбовців, які захищали нашу державу від проявів тероризму, які виконали свій інтернаціональний обов’язок і полягли героями на чужій землі заради миру.

У цей день наш народ віддає глибоку шану всім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти крізь вогонь бойових дій в Афганістані та інших «гарячих» точках планети.

Так, 13 лютого, бібліотекарі  Центральної міської бібліотеки провели урок-мужності «Час і досі не загоїв рани», для учнів 11 класу Ліцею інформаційних технологій. Діти віртуально перенеслись  у ті страшні історичні часи, які забрали тисячі життів та із неабиякою цікавістю приймали активну участь у дискусії, обговоренні військових конфліктів. Дізнались про причини, які  їх спричиняють, розвиток військових дій та їх наслідки. Наприкінці заходу, схилили голови у хвилині мовчання перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши у безсмертя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!