Курси "Основи комп'ютерної грамотності!"
Курси комп'ютерної грамотності,  Новини

Курси “Основи комп’ютерної грамотності!”

Соціальні мережі – майданчики для комунікації.

Українська аудиторія Facebook невпинно збільшується і новеньким у ньому не так уже й просто розібратися. Тож, з корисним функціоналом соцмережі та безліччю її цікавих функцій мали можливість ознайомитись слухачі Вищої Народної школи на заняттях 10 та 12 лютого з курсу «Основи комп’ютерної грамотності», що проходять в Центральній міській бібліотеці м. Олександрія.

Викладачі детально розповіли присутнім про переваги користування функціоналом сторінок у Facebook, а саме: вподобання, коментарі, поширення.

А на прикладі  Центральної міської бібліотеки м. Олександрія та новинного каналу ТСН продемонстрували, як у полі пошуку ввести запит і знайти потрібну Facebook-сторінку та долучитися до спільноти і слідкувати за її актуальними новинами.

На практиці кожен присутній з радістю підписалися на дані сторінки і відтепер охоче будуть слідкувати за  найактуальнішими новинами та подіями міста та країни.

Нагадуємо! Бібліотеки Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи запрошують долучитися усіх бажаючих до національної кампанії з цифрової грамотності «Будь на часі!» проєкту  «Дія. Цифрова освіта» та здобути сучасну цифрову освіту на базі бібліотек міста.

Не зволікайте, приєднуйтесь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!