Новини

ЖИТТЯ – ЦЕ НАЙДОРОЖЧИЙ СКАРБ

В дитинстві ми не розуміємо, що життям треба дорожити і здоров’я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – нескінченним.
22 вересня, в межах Тижня безпеки дорожнього руху та з метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, бібліотекарі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС провели зустріч з інспектором дорожнього руху під назвою «Безпека на дорозі – безпека життя», що пройшла на онлайн-платформі Zoom для учнів Ліцею інформаційних технологій.
Переглянувши відео «Правила дорожнього руху, кампанія «Безпечний пішохід»», ліцеїсти ознайомилися з правилами безпечної поведінки на вулицях та заміських дорогах, пригадали та закріпили свої знання, а відео «Онлайн-урок з безпеки дорожнього руху» допомогло учням добре вивчити дорожню азбуку.
На завершення онлайн-зустрічі інспектор відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Кіровоградській області Ювенальна Превенція Кіровоградської Області капітан Косенко Інна Василівна розповіла про важливість правил безпеки на дорогах для дітей.
Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними та дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров’я!
Слідкуйте за нашими новинами:
Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary Instagram: Бібліотеки Олександрії https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/
Facebook: Олександрійська міська ЦБС https://www.facebook.com/alexlibrary.CBS
Будемо раді почути ваш відгук про заходи в нашій формі:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!