Новини,  ЮРИДИЧНА ПРИЙМАЛЬНЯ В БІБЛІОТЕЦІ

ЮРИДИЧНА ПРИЙМАЛЬНЯ В БІБЛІОТЕЦІ

Одним із видів правової допомоги є правова послуга – послуга із захисту прав та інтересів громадян, у форматі надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань, складання заяв, скарг, процесуальних та інших документів правового характеру.
20 та 22 вересня до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС на консультацію до спеціаліста Олександрійський місцевий центр з надання БВПД Поповича Володимира Сергійовича звернулися жителі міста з питаннями:
– оформлення документів з приводу перейменування вулиці у провулок;
-оформлення спадщини.
Запрошуємо всіх бажаючих звертатись з різних правових питань до юриста, який приймає в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС щовівторка та щочетверга з 10:00 до 12:00 год. в читальній залі, за адресою: вул. Григорія Усика, 41.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.
Також можна звернутися до Олександрійського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Олександрія, вул. Першотравнева 51, тел. (05235) 7-04-40, 7-04-04.
Запрошуємо до бібліотеки всіх, кому необхідна правова допомога!
Слідкуйте за нашими новинами:
Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary
Instagram: Бібліотеки Олександрії https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/
Facebook: Олександрійська міська ЦБС https://www.facebook.com/alexlibrary.CBS
Будемо раді почути ваш відгук про заходи в нашій формі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!