СТОРІНКИ ВІДКРИВАЄ НОВА КНИГА
Новини

СТОРІНКИ ВІДКРИВАЄ НОВА КНИГА

27 травня в Центральній міській бібліотеці м. Олександрії відбулася презентація другої книги юної письменниці Аліни Шевченко «Мелодія мовчання».
У збірку увійшли твори 2019-2020 років написання, як маленькі казочки про пізнання дитиною світу, так і повісті про більш серйозне, доросле, пригодницьке… Ні, не про кохання.
«Мелодія мовчання», як і кожна перемога Аліни, присвячена світлій пам’яті незамінної духовної наставниці, вчителю української мови та літератури, Людмилі Іванівні Пасхал.
Дана книга буде цікавою для прочитання, як дорослим, так і дітям. Тематика і проблематика текстів – різноманітна, у оповіданнях порушено такі проблеми, як відносини батьків і дітей, пошук себе у житті, теми любові до мистецтва та власної справи.
Познайомитись з самою Аліною Шевченко та її творчістю прийшли учні Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату, поціновувачі літературного слова, ЗМІ та друзі.
Зворушливими були виступи мами Аліни, Юлії Володимирівни та подруги Зінакової Ірини, які прийшли підтримати юну письменницю.
Під час зустрічі Аліна зачитала кілька уривків з нової книги та розповіла про свої творчі плани на майбутнє.
До уваги присутніх була представлена виставка творчих робіт Аліни Шевченко «Як мріялось…».
Під кінець заходу відбулася автограф-сесія та пролунали щирі слова подяки та побажання нових творчих злетів.
Авторка подарувала бібліотекам м. Олександрії свою другу книгу аби творче слово несло приємні хвилини та життєві роздуми кожному читачу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

error: Content is protected !!