Новини,  Студія дизайну та краси "Креатив"

МАЙСТЕР-КЛАС З РОЗПИСУ ЕКОСУМКИ

Екосумка – це вибір тих, хто піклується про навколишнє середовище та майбутнє нашої планети. Ця торбина зможе не тільки замінити безліч поліетиленових пакетів, а й стане стильним аксесуаром, який доповнить будь-який образ.
29 вересня в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС відбувся майстер-клас з розпису екоторби. Разом з Анастасією Євсейчик – майстринею з когорти ВПО, присутні створили власний унікальний виріб.
Студенти Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв поринули у творчу атмосферу – створювали орнамент, напис або малюнок на сумці, перетворивши її зі звичайної функціональної речі на аксесуар. Роботи учасників вийшли яскравими та креативними.
Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
Слідкуйте за нашими новинами:
Instagram: Бібліотеки Олександрії
Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary
Facebook: Олександрійська міська ЦБС
Будемо раді почути ваш відгук про заходи в нашій формі:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!