Новини,  Студія дизайну та краси "Креатив"

МАЙСТЕР-КЛАС З МАЛЮВАННЯ «ЧИТАЮЧІ КОТИКИ»

А чи відомо вам, що 30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек? Саме цій темі був присвячений майстер-клас з малювання «Читаючі котики», який пройшов 29 вересня в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС, який провела викладачка Олександрійська дитяча художня школа Світлана Микита.
Під час заняття присутні змогли не тільки навчитися малювати цих милих пухнастиків, які читають книги, а ще й отримали чимало позитивних емоцій та гарний настрій.
Якщо ви не художник — це не проблема. Відвідайте майстер-класи з малювання, які проходять в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС щочетверга о 16:00 і професійний художник допоможе вам створити гарну картину та розкрити ваш творчий потенціал.
Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
Слідкуйте за нашими новинами:
Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary
Instagram: Бібліотеки Олександрії https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/
Facebook: Олександрійська міська ЦБС https://www.facebook.com/alexlibrary.CBS
Будемо раді почути ваш відгук про заходи в нашій формі:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!