Новини

СОЦІАЛЬНА ПЛАТФОРМА єДОПОМОГА

З 20 по 25 серпня в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС на платформі єДопомога бібліотекарі допомагали реєструвати на фінансову підтримку від міжнародних організацій громадян Олександрії та ВПО. Даною послугою скористалися 2 особи.
Платформа єДопомога надає можливість залишити заявку на фінансову підтримку від міжнародних організацій.
Мінсоцполітики проводить верифікацію даних заявника, використовуючи наявні державні інформаційні реєстри та бази даних, що дозволяє отримувати перевірену інформацію про особу.
Рішення щодо надання допомоги відповідній категорії населення та сум виплат приймають міжнародні організації. Пріоритетними є найнезахищені верстви населення, що мають соціальні статуси такі як: особа з інвалідністю, пенсіонер, одинока мати або батько, багатодітна сім’я, отримувач допомоги малозабезпеченим сім’ям зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб.
Мінсоцполітики докладає максимальних зусиль задля збільшення кількості міжнародних організацій, що можуть надати грошову допомогу українцям, що постраждали від війни.
Які потрібні документи для заповнення заявки?
  • паспорт громадянина України, ID-картка, посвідка на постійне або тимчасове проживання, свідоцтво про народження дитини;
  • ідентифікаційний код;
  • IBAN – міжнародний номер банківського рахунку (необхідний для виплати допомоги на рахунок).
Дану заявку можна оформити на сайті єДопомога: https://aid.edopomoga.gov.ua/
Після заповнення завки можна перевірити статус заявки на платформі єДопомога на виплату від міжнародних організацій за даним посиланням: https://aid.edopomoga.gov.ua/check
Якщо ви не можете зробити це самостійно, звертайтеся до Центральної бібліотеки за адресою: м.Олександрія, вул. Григорія Усиика, 41 або вул. Перспективна, 14, за графіком роботи бібліотеки: понеділок – четвер з 8:00 до 19:00, субота – неділя з 10:00 до 18:00, п’ятниця – вихідний.
Слідкуйте за нашими новинами:
Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary
Instagram: Бібліотеки Олександрії https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/
Facebook: Олександрійська міська ЦБС https://www.facebook.com/alexlibrary.CBS
Будемо раді почути ваш відгук про заходи в нашій формі: https://cutt.ly/QZNb078

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!