ЦИФРОВА ОСВІТА ДЛЯ КОЖНОГО!
Новини,  ЦИФРОВА ОСВІТА ДЛЯ КОЖНОГО

ЦИФРОВА ОСВІТА ДЛЯ КОЖНОГО!

Кожний громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за сучасним форматом – освітні серіали. Наразі на онлайн-платформі доступна програма «Цифрова грамотність державних службовців» на базі інструментів Google https://osvita.diia.gov.ua/courses/civil-servants. Освітній серіал охоплює можливості та особливості функціонування безкоштовних сервісів Google для використання в професійній діяльності та повсякденному житті.
 Під час індивідуального заняття «Дія. Цифрова освіта» постійні користувачки Центральної міської бібліотеки м.Олександрія ознайомились з усім різноманіттям онлайн-інструментів та безкоштовно опанували цифрові навички за допомогою Національної онлайн-платформи з цифрової грамотності. Після перегляду серіалу дізналися, як скорочувати довгі посилання, отримувати Google Сповіщення, застосовувати Google Календар, створювати Google Форми та інше.
З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку.
Чекаємо на вас за графіком роботи бібліотеки!
Запис попередній за телефоном: 095 903 4784

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

error: Content is protected !!