Афіша,  Новини

ПЕРША ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА КАРТИН ЕЛІНИ КОКОШНІКОВОЇ

Шановні олександрійці та гості нашого міста! 12 липня 2022 року о 12:00 годині запрошуємо вас на відкриття благодійної виставки-продажу картин Еліни Кокошнікової «Викрадачі наших сердець», яка відбудеться в читальній залі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС.
Еліну Кокошнікову по праву можна назвати художником-анімалістом, вона одна з небагатьох художників нашого міста, яка малює тварин.
«Тварини не ведуть себе так, як люди. Вони б’ються, коли потрібно битися, і вбивають, коли потрібно вбити. Але вони ніколи не обернуть усю свою природну винахідливість і тямущість лише на те, щоб винайти новий спосіб покалічити життя іншої живої істоти» — Річард Адамс.
Адже тваринам властиві всі емоції людини, вони висловлюють їх більше через відкритість і відсутність комплексів.
Споглядаючи на них ми долаємо депресію, негатив та поганий настрій. Без сумніву можна сказати, що ці милі тваринки здатні своєю присутністю покращити настрій, порадувати хазяїна. У них є чому повчитися, вони викрадають наші серця і беруть у полон без жодного пострілу. Тож, якщо ви входите в число любителів тваринок, чекаємо вас на презентації неймовірно «пухнастої» виставки.
Під час виставки можна буде придбати картини, кошти з їх продажу Еліна Кокошнікова передасть на підтримку ЗСУ.
Чекаємо всіх бажаючих на відкритті виставки за адресою: м.Олександрія, вул. Григорія Усика, 41.
Вхід вільний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!