Новини

КУПАЛЬСЬКА НІЧ – ЧАРІВНА

Наш народ має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. З прадавніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови, які закладені в українських звичаях, обрядах, традиціях відзначення різноманітних свят, фольклорі. Вони стали засобом збереження української ідентичності.
Одним із таких традиційних свят, яке відзначають в Україні є свято Івана Купала. Воно припадає на 7 липня і пов’язується з літнім сонцестоянням. Саме цьому дню присвячено народознавчу книжкову виставку «Купальська ніч – чарівна», яка діє в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС. Представлена на ній література ознайомить користувачів з культурою побуту українського народу, з історією виникнення свята Івана Купала, пов’язаними з цим днем звичаями, обрядами, прикметами, повір’ями та традиціями святкування.
Окрасою виставки стали книги: «Українське народознавство», «Свята, традиції, звичаї», «Народні обряди і свята», «Українська міфологія», «Світогляд українського народу» та інші. В них розкривається суть вабливої магії купальської ночі з її чарами, обрядами та несподіваними перетвореннями. З давніх-давен живуть у народі повір’я про магічну силу папороті, зірваної у ніч на Івана Купала.
Запрошуємо всіх бажаючих завітати до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС для ознайомлення із даною виставкою. Чекаємо вас за адресою: м. Олександрія, вул. Г. Усика, 41.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!