Новини

НАСТІЛЬНІ ІГРИ У БІБЛІОТЕЦІ!

«Геометрія уяви» – гра для тих, хто любить порозважатись та пофантазувати. В цій грі потрібно пояснювати слова, але робити це потрібно незвичним чином. У вашому розпорядженні прозорі карти з різноманітними візерунками, позначками та навіть схематичними зображеннями, саме з них і належить скласти картинку, що наштовхне інших гравців на вірну думку.
В Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС відбулась гра «Геометрія уяви», яку провела Анастасія Євсейчик. Присутні ознайомилися з правилами та приступили до гри, в якій за допомогою карток намагалися пояснити задане слово.
Всі учасники були повністю сконцентровані на грі, в якій проявили надзвичайну креативність.
Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
Слідкуйте за нашими новинами:
Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary
Instagram: Бібліотеки Олександрії https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/
Facebook: Олександрійська міська ЦБС https://www.facebook.com/alexlibrary.CBS
Будемо раді почути ваш відгук про заходи в нашій формі: https://cutt.ly/QZNb078


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!