Новини

АРТ-РЕЛАКС У БІБЛІОТЕЦІ

Згідно з легендою, одного разу чернець задав своєму учню задачу здійснити подорож для того, щоб намалювати суть різноманітної краси світу тільки на одній керамічній дощечці. На жаль, дощечка розбилася на сім шматків і учень ніяк не міг її знову зібрати у квадратну форму. Він намагався це зробити багато днів поспіль, намалював численні зразки та зображення. Наприкінці учень зрозумів: немає сенсу подорожувати в світ, бо легко можна знайти всю красу і різноманітність світу у семи шматках розбитої дощечки.
Шукали цю різноманітність для себе учасники арт-заняття «Головоломки. Танграм», що відбулося 26 вересня у Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС. Тренерка, педагогиня, Амбасадорка Миру, Аліна Касьянова розповідала про цікавинки однієї з найбільш популярних головоломок такого типу у світі. Наприклад, китайський психолог назвав танграм «найдавнішим психологічним тестом світу», хоча і створеним для розваги, а не для аналізу.
Учасники створили для себе танграми, а також, обмінялися танами, щоб отримати різнокольорові фігури за представленими схемами.
Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
Слідкуйте за нашими новинами:
Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary
Instagram: Бібліотеки Олександрії https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/
Facebook: Олександрійська міська ЦБС https://www.facebook.com/alexlibrary.CBS
Будемо раді побачити ваш відгук про заходи в нашій формі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

error: Content is protected !!