МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ – ОСНОВА СТАЛОГО РОЗВИТКУ СУСПІСЬСТВА
Новини

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ – ОСНОВА СТАЛОГО РОЗВИТКУ СУСПІСЬСТВА

Становлення самоврядних традицій – особлива сторінка в історії українського державотворення. В Україні місцеве самоврядування пройшло відносно довгий і тернистий шлях.
Сьогодні воно стало основою народовладдя, одним з головних чинників розвитку громадянського суспільства, дійовим інструментом вирішення важливих завдань.
З нагоди Дня місцевого самоврядування в секторі краєзнавчої роботи Центральної міської бібліотеки м. Олександрії діє книжково-ілюстративна виставка «Олександрія – успішне місто України».
У представлених на виставці виданнях подаються результати історичного та правового аналізу цього владного інституту, висвітлюються питання організаційно-правових, історико-духовних та матеріально-фінансових основ місцевого управління в Україні, досліджуються теоретичні та практичні проблеми конституційно-правового статусу депутатів місцевих рад в Україні.
Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися із матеріалами книжкової виставки й долучитися до святкування Дня місцевого самоврядування, адже ця подія яскраво підтверджує активну участь широких мас населення в управлінні державою, високу роль самоврядності як найдемократичнішої, наймасовішої форми управління в суспільстві.
Офіційний сайт бібліотеки: http://www.cblib.alexandriya.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!