МАЙСТЕР-КЛАС «НОВОРІЧНА СВІЧКА З ВОЩИНИ»
Арт-майстерня для дітей і дорослих

МАЙСТЕР-КЛАС «НОВОРІЧНА СВІЧКА З ВОЩИНИ»

До Нового року залишилось зовсім мало часу… А отже, ми починаємо замислюватись про подарунки для близьких та святкові прикраси для будинку. Ідей як це зробити можна знайти безліч, але найціннішим та унікальним є виготовлення ексклюзивних подарунків власноруч.
Так, 23 грудня для любителів творчості в центральній міській бібліотеці відбувся черговий майстер-клас «Новорічна свічка з вощини», у кожного була чудова нагода навчитись створювати святкові свічки, бо Новий рік асоціюється у нас саме з красивими, мерехтливими вогниками.
Гарний настрій та максимум корисної інформації отримав кожен учасник заходу, а головне, навчились створювати свою унікальну свічку з екологічно чистого матеріалу та проявили максимум фантазії при її декоруванні ялиновими гілками, шишками, намистинами, стрічками …
Тож, присутні не тільки приємно провели час, але і зробили унікальні подарунки на свято своїм друзям і родичам. Такий ексклюзивний подарунок неодмінно принесе в кожну родину довгоочікуване щастя, мир і благополуччя!
Пам’ятайте, що справжня значимість презенту полягає не в його вартості, а в увазі та турботі, які ми вкладаємо в подарунок, виготовлений власноруч.
Тому, не баріться! Долучайтесь до корисних майстер-класів і обов’язково попередньо запишіться за телефоном +380991265026 та приходьте створювати свої авторські вироби.
З собою обов’язково мати гарний настрій та маску.
Нагадуємо: Студія дизайну та краси «Креатив» – проєкт Олександрійської міської ЦБС, який реалізується в рамках програми «Твори культуру: створюємо інноваційні бібліотечні послуги» за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з Міжнародною асоціацією «Культура і креативність», публічними бібліотеками м. Орхус (Данія), Білоруською бібліотечною асоціацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!