Новини

«ЗАГОВОРИ, ЩОБ Я ТЕБЕ ПОБАЧИВ!»

Здавна люди, які володіли мистецтвом красномовства (оратори, трибуни), відігравали важливу роль у суспільному житті. У сучасному соціумі успішні люди не байдужі до того, про що вони говорять і як вони це роблять. Обізнаній в ораторському мистецтві людині значно легше переконати своїх співрозмовників, тому саме така особистість більш конкурентоспроможна на ринку праці й швидше досягає успіху.
05 червня, на базі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС відбулося засідання розмовно-інтеграційного клубу #Ріка, тема – «Основи ораторського мистецтва».
Під час заходу присутні продовжили розглядати тему ораторського мистецтва, його основні принципи, обговорили важливість публічних виступів, обмінялися досвідом один з одним та отримали цінні знання й практичні поради. Також учасники виконували вправи на розвиток дикції, співали українських пісень разом із запрошеними гостями з міста Одеси. Засідання пройшло в теплій та щирій атмосфері.
Ораторське мистецтво – це важливе уміння для кожної сучасної людини.
Друзі, слідкуйте за нашими новинами в соціальних мережах:
Telegram: Олександрійські бібліотеки
Instagram: Бібліотеки Олександрії
Будемо раді почути ваш відгук про заходи в нашій формі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!