Ярослава Дегтяренко — дівчина з козацького краю
Новини

Ярослава Дегтяренко — дівчина з козацького краю

Її історичні романи завжди мають захопливий та непередбачуваний сюжет. Ярослава Дегтяренко — сучасна українська письменниця, лауреат конкурсу «Коронація слова».

Запрошуємо до знайомства з книгами сучасного автора:

«Ярино, вогнику мій»

Ярина мріяла про весілля з молодим козаком Данилом Лозицьким. Та закоханих розділила доля: Ярина потрапила до татарського улусу, ставши невільницею. Її рятує мурза Аяз-бей, давній ворог Данила. Закоханий в цю горду русинку, він ладен на все заради неї. Ярина теж має почуття до Аяз-бея… На жаль, Ярину продають до Бахчисарайського гарему. Довкола дивовижної рабині, яку нарікають Вогником, плетуться інтриги, а в кожному закутку палацу чатує смертельна небезпека. Аяз-бей та Данило обидва прагнуть звільнити Ярину, але вогонь її кохання зігріє серце лише одного з них.

Читайте онлайн:

https://findbook.in.ua/authors/iaroslava-dieghtiarienko

https://knygy.com.ua/index.php?productID=9786171247093

«Між двох орлів»

1657 рік. Зріє повстання проти гетьмана Івана Виговського. Московський цар Олексій отримує донос від кошового Барабаша із проханням дозволити козакам обрати нового гетьмана. Розбрат і міжусобиці на руку цареві. Він хоче використати запорожців для боротьби із Річчю Посполитою. Молодий козак Демко Гориченко дізнається про зраду Пушкаря та Барабаша й вирушає до Чигирина, щоб попередити гетьмана. Далеко від дому він дізнається, що його родину вбили, а хату спалили. Помста — усе, що залишається у хороброго Демка. І ще — кохання до красуні Наді, вихованки підступного Пушкаря… Між обов’язком та почуттями, між коханням та ненавистю, між двох орлів — яким буде вибір?.. Чому?

Читайте онлайн:

http://chtyvo.org.ua/authors/Dehtiarenko_Yaroslava/Mizh_dvokh_orliv/

https://knygy.com.ua/index.php?productID=9786171247093

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги.

Читайте жіночі історії Ярослави Дегтяренко на тлі історичних подій і знайте свою історію! Це набагато краща альтернатива за сухі підручники з історії.

Для знайомства з книгами запрошуємо після карантину до Центральної міської бібліотеки м.Олександрія.

Офіційний сайт бібліотеки:

http://www.cblib.alexandriya.com/

Канал на YouTube:

https://www.youtube.com/user/library2011p/

Сторінка в Instagram:

https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!