Новини

ВУЛИЧНА PR-АКЦІЯ «КНИГИ З АВТОГРАФАМИ»

Ні для кого не секрет, що книги з особистим підписом автора є особливими. Від них віє своєрідним теплом й щирістю. В секторі краєзнавства Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС зібрано своєрідну колекцію книг із присвятами, подарованих краєзнавцями, літераторами, митцями рідного краю під час зустрічей та презентацій книг.
Колекція таких видань у фонді книгозбірні невелика, проте саме автографи надають таким книгам подвійну цінність, адже це шана, пам’ять, історія. Кожна книга має свою долю, а авторський напис робить її унікальною.
Саме такі видання бібліотекарі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС презентували містянам та гостям міста під час вуличної PR-акції «Книги з автографами».
Перехожі охоче знайомилися із цінними книгами й відзначали їх особливу енергетику, яку надає саме авторський підпис. Учасники акції відзначали, що наш край є дійсно щедрим на талановитих людей, тому особливо важливо, що в бібліотеці є книги, які знайомлять з ними, адже кожен має знати славетних земляків.
Слідкуйте за нашими новинами.
Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary
Instagram: Бібліотеки Олександрії https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/
Facebook: Олександрійська міська ЦБС https://www.facebook.com/alexlibrary.CBS
Будемо раді почути ваш відгук про заходи в нашій формі:Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!