ВІРТУАЛЬНА КРАЄЗНАВЧА ВІДЕОЗУСТРІЧ «ОЛЕКСАНДРІЯ – МІСТО ТАЛАНТІВ»
Новини,  ОЛЕКСАНДРІЯ – МІСТО ТАЛАНТІВ

ВІРТУАЛЬНА КРАЄЗНАВЧА ВІДЕОЗУСТРІЧ «ОЛЕКСАНДРІЯ – МІСТО ТАЛАНТІВ»

ЧИЖ ОЛЕКСІЙ РОМАНОВИЧ
Молодість – це найкраща пора в житті людини, яка дає можливість для творчості, пошуку та перемог. Кому, як не молодим, сповнених життєдайною силою і енергією, креативним підходом до вирішення своїх ідей, задумів, бажання діяти та дивувати?
Напередодні Дня молоді, бібліотекарі Центральної міської бібліотеки м.Олександрії, пропонують вашій увазі віртуальну краєзнавчу відеозустріч «Олександрія – місто талантів» з молодим, талановитим спортсменом, головою громадської організації «Сильна Олександрійщина», головою Громадської ради, «Президентом ВОП», майстром спорту міжнародного класу з кистьової тяги гирі, майстром спорту України з пауерліфтингу, чемпіоном Європи з армліфтингу, пауерліфтингу, рекордсменом Європи з кистьової тяги гирі, найсильнішою людиною Кіровоградської області 2015 року з силового екстриму, суддею міжнародної категорії з армліфтингу, суддею національної категорії з пауерліфтингу, тренером-реабілітологом, пожежним рятувальником 11-ої державно-пожежної рятувальної частини 2ДПРЗ у Кіровоградській області – Олексієм Романовичем Чижом.
Не зважаючи на свій молодий вік, у нього є вагомі здобутки з армліфтингу та пауерліфтингу, якими по праву пишаються олександрійці.
Тож, Олексію, бажаємо й надалі бути взірцем для наслідування молодому поколінню!
З нагоди свята, Дня молоді, усім молодим бажаємо добра, творчої енергії, реалізації задумів та переконливих перемог на життєвому шляху, здоров’я та зореносного майбутнього!
Офіційний сайт бібліотеки: http://www.cblib.alexandriya.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!