Віртуальна екскурсія «Історія Європейського союзу»
Новини,  Пункт Європейської інформації

Віртуальна екскурсія «Історія Європейського союзу»

Європейцем бути просто!

Ми живемо в унісон з Європою, мислимо по-європейськи, у нас спільні ідеали. Тепер би ще і діяти як європейці: послідовно, наполегливо та виважено, впроваджувати європейські стандарти життя, творити Європу у власній державі.

Саме з цією метою та в рамках відзначення Року Європи в Україні, 16 січня в Центральній міській бібліотеці м. Олександрія для учнів Ліцею інформаційних технологій було проведено віртуальну екскурсію «Історія Європейського союзу».

Все частіше бібліотекарі  проводять для молоді тематичні виховні заходи, мета яких поглибити їхні знання про історію європейських країн, особливості звичаїв та традицій, культурну спадщину народів ЄС.

Тому, віртуально подорожуючи по країнах Євросоюзу діти переглянули ряд цікавих відеосюжетів про таке: як утворився Європейський союз, як влаштовані та функціонують його найважливіші установи та і власне про якість життя в країнах Євросоюзу, на прикладі Польщі, Іспанії, Італії, Великобританії та Греції.

В ході вікторини «Перевір себе» учні пригадати важливі сторінки європейської історії, культури, традиції та географічні особливості країн Європи, з цікавістю та великим задоволенням відповідали на питання, за що отримували жовті зірочки.

А по закінченню заходу створили власноруч прапор Євросоюзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!