Афіша,  Новини

ВІДКРИТТЯ КІНОКЛУБУ В ОЛЕКСАНДРІЇ

Бажаєте навчитися аналізувати, замислюватися над життям та занурюватися в атмосферу прав людини? Тоді запрошуємо долучитися до кіноклубу з прав людини Docudays UA, що розпочинає свою роботу на базі бібліотек нашого міста.
Відкриття кіноклубу відбудеться 01 липня 2022 року о 14:00 год. в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС, переглядом фільму «Мова» українського режисера Сергія Лисенка.
Як говорить головна героїня фільму: «Якщо на Сході буде більше книжок, і їх будуть читати, то, можливо, нам більше не доведеться купувати бронежилети…». А одна з жительок сходу країни наголошує: «Хочу вивчити українську мову, щоб більш ніхто не здумав мене «захищати» лише через те, що я говорю російською».
Відкриття ДокуКлубу дасть можливість жителям громади дивитися найталановитіше й найактуальніше документальне кіно з усього світу, розвивати критичне мислення, формувати активну громадянську позицію та ставлення до людської гідності як до найвищої цінності. Тож запрошуємо всіх бажаючих на перегляд фільму з обговоренням до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС.
Вхід вільний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!