щоб розповісти учнівській молоді про це унікальне місто та екологічну культуру португальського населення, 27 лютого в Центральній міській бібліотеці м. Олександрія для учнів Ліцею інформаційних технологій було проведено відеоцікавинки «Зелена столиця Європи 2020 – місто Лісабон».
Новини,  Пункт Європейської інформації

Відеоцікавинка «Зелена столиця Європи 2020 – місто Лісабон»

Будьмо еко – це просто і класно

«Зелений» спосіб життя,  що не шкодить навколишньому середовищу, увійшов в моду, а яскраве і колоритне місто Ліссабон по праву завоював титул – Зелена столиця Європи 2020 року, завдячуючи чітким пріоритетним цілям та стратегії екологічного розвиту.

Тому, щоб розповісти учнівській молоді про це унікальне місто та екологічну культуру португальського населення, 27 лютого в Центральній міській бібліотеці м. Олександрія для учнів Ліцею інформаційних технологій було проведено відеоцікавинки «Зелена столиця Європи 2020 – місто Лісабон».

Під час заходу бібліотекар звернула увагу присутніх на те, що зелений спосіб життя це не самопримус, а переосмислення способу життя в кращу сторону на прикладі європейського міста, влучно доповнюючи свою розповідь відео сюжетами з чудовими ландшафтними краєвидами Лісабону.

На завершення бібліотекар підсумувала: «Нам варто – змінюватися, щоб жити, бути прикладом для оточуючих і незабаром приєднаються й інші. Ви, Він, Вона, Вони – і тоді ми зможемо змінити світ на краще».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!