ТОКІО — НАЙБІЛЬШИЙ МЕГАПОЛІС СВІТУ
Новини,  Пункт Європейської інформації

ТОКІО — НАЙБІЛЬШИЙ МЕГАПОЛІС СВІТУ

Токіо – столиця ХХХII літніх Олімпійських ігор 2020 року. Ігри були заплановані на період з 24 липня по 9 серпня 2020 року, але найімовірніше, на думку USA Today, Ігри-2020 перенесуть на 2021 рік, через пандемію коронавірусної інфекції.
Японія не вперше організовує найвизначніші спортивні змагання сучасності. Там відбулися дві Білі Олімпіади – в Саппоро (1972 р.) і Нагано (1998 р.). І Токіо приймає Олімпійські ігри не вперше: японська столиця на високому рівні провела їх у 1964 році.
Не секрет, що культура Японії дуже незвичайна, і багато в чому незрозуміла для жителів інших країн, в тому числі і для нас з вами. Тому столиця цієї держави – місто Токіо – справжній подарунок для любителів цікавих фактів! Наприклад, чи знаєте ви, що в токійському метро існує спеціальна посада для заштовхування людей в переповнені вагони? Багато нового, цікавого і дивного ви зможете дізнатися після перегляду книжкової виставки-подорожі «Токіо – столиця ХХХII літніх Олімпійських ігор 2020 року», яку підготували бібліотекарі Центральної міської бібліотеки м. Олександрія. Виставка присвячена давній і сучасній Японії, її історії, архітектурі, культурі, звичаям, та покликана розкрити самобутність, багатогранність й загадкову привабливість цієї чудової країни.
Завдяки представленим на виставці матеріалам ви познайомитесь з живописом і каліграфією, декоративним мистецтвом і архітектурою давньої країни, яка сьогодні викликає величезний інтерес у всьому світі.
Тож ласкаво просимо до приємного перегляду книжкових цікавинок про Японію у затишній залі бібліотеки!
Офіційний сайт бібліотеки: http://www.cblib.alexandriya.com/
Канал на YouTube: https://www.youtube.com/user/library2011p/
Сторінка в Instagram: https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!