Новини,  СМАРТФОН ДЛЯ НОВАЧКІВ

СМАРТФОН: ВІД ПОЧАТКІВЦЯ ДО ПРОФІ

CCleaner – один з найкращих помічників для очищення кешу, видалення зайвих файлів і оптимізації операційної системи смартфона. Відразу після першого запуску застосунок проведе сканування і надасть потрібні рекомендації щодо поліпшення роботи системи.
З корисних функцій – вбудований менеджер додатків, аналіз використання пам’яті й процесора, видалення дублікатів файлів, оптимізація фото, плюс, можливість перенесення даних в “хмару”.
01 квітня, під час групового заняття «Смартфон: від початківця до профі», що пройшло на базі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС, вивчали CCleaner.
В ході заняття розглянули більш детально як завантажити даний додаток та алгоритм дій з використання.
Запрошуємо до бібліотеки всіх охочих освоїти власний гаджет.
Звертайтесь у зручний для вас час за графіком роботи Центральної бібліотеки (пн.-чт. 8:00 – 18:00, сб.-нд. 10:00 – 18:00, п’ятниця – вихідний).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!