СМАРТФОН ДЛЯ НОВАЧКІВ
Перед будь-яким користувачем смартфона одного разу постає завдання перенести дані з нього на ПК, причому по можливості оперативно. І впоратися з цим не складно – потрібно лише підєднати смартфон до комп’ютера.
Існує кілька способів зробити підключення смартфона до комп’ютера. Кожен з них має плюси і мінуси, а тому в різних ситуаціях можна вдаватися і до різних варіантів.
Під час індивідуального заняття з курсу «Смартфон для новачків» 15 червня в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС говорили про те, як перекинути інформацію зі смартфона на комп’ютер різними способами.
Отже, з’єднання телефону і ПК більше не буде проблемою для користувача.
Запрошуємо до бібліотеки всіх охочих пройти навчання з користування смартфоном. Звертайтесь у зручний для вас час за графіком роботи Центральної бібліотеки (пн.-чт. 8:00 – 19:00, сб.-нд. 10:00 – 18:00, п’ятниця – вихідний).
Слідкуйте за нашими новинами:
Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary
Instagram: Бібліотеки Олександрії https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/
Facebook: Олександрійська міська ЦБС https://www.facebook.com/alexlibrary.CBS
Будемо раді почути ваш відгук про заходи в нашій формі: https://cutt.ly/QZNb078


