Афіша,  Новини

ЩОДЕННІ ЗАХОДИ В ЧЕРВНІ ДЛЯ ОЛЕКСАНДРІЙЦІВ ТА ГОСТЕЙ НАШОГО МІСТА В ЦЕНТРАЛЬНІЙ БІБЛІОТЕЦІ

Бібліотекарі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС запрошують всіх бажаючих на щоденні заходи, які будуть проходити в читальній залі за адресою: вул. Григорія Усика, 41.
ДІАЛОГ З ПСИХОЛОГОМ – НЄМОВИМ ВАДИМОМ
Якщо ви відчуваєте тривогу, у вас трапляються панічні атаки, ви близькі до депресії чи навіть на межі. Не знаєте що робити? Радимо вам долучитися до зустрічей з психологом Нємовим Вадимом, який допоможе вам упоратися і пережити важку для вас ситуацію.
Чекаємо вас щопонеділка о 15:30 год.
БЕЗОПЛАТНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
Вам потрібна порада юриста? Запрошуємо всіх бажаючих звертатись з різних правових питань до юриста, який надасть вам кваліфіковану і змістовну відповідь щовівторка та щочетверга з 10:00 до 12:00 год.
МАЙСТЕР-КЛАСИ З МАЛЮВАННЯ
Майстер-клас з малювання − це чудова можливість цікаво провести час з друзями та навчитись чогось нового. Не секрет, що дітям подобається малювати. У малюнках вони передають свої враження від навколишнього світу, виражають емоції, думки, переживання. А під час творення навчаються бути зосередженими. Тож, щовівторка о 15:00 год. запрошуємо на майстер-класи з малювання дітей віком від 10 до 15 років. МК проводить викладач з образотворчого мистецтва з м. Харкова Мандебура Анастасія.
МАЙСТЕР-КЛАСИ З ФОТОГРАФІЇ
Фотографія – це мистецтво однієї миті, тому воно завжди актуальне, тож запрошуємо щосереди о 17:00 год. на безкоштовні майстер-клас з фотографування від фотохудожника Віталія Попкова. МК розрахований на підлітків віком від 11 до 15 років.
Під час зустрічі фотомайстер розповість багато цікавого про це мистецтво, продемонструє свої найулюбленіші світлини, поділиться історією створення деяких знімків. А також проведе майстер-клас з фотозйомки. І, до речі, щоб спробувати себе в цьому мистецтві, не обов’язково мати дорогий фотоапарат! Як говорить Віталій Попков: «Гарний сюжет можна отримати всюди, треба лише уважніше придивитися до того, що нас оточує».
МАЙСТЕР-КЛАСИ З РУКОДІЛЛЯ ДЛЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТЕЙ
Якщо ви любите власноруч виготовляти різноманітні вироби і це вам подобається, то радимо вам відвідати цікаві безкоштовні майстер-класи з рукоділля. Бібліотекарі підготували для вас добірку цікавих МК, що проходять щочетверга о 15:00 год. Всі матеріали надаються. За анонсами майстер-класів слідкуйте на сторінці бібліотеки: https://www.facebook.com/bibliotekaCB або https://www.facebook.com/mk.kreativ.ole
ЛІТЕРАТУРНИЙ ЛІЦЕЙ «ПОЕЗІЯ РІДНОГО КРАЮ»
Щонеділі о 14:00 год. чекаємо всіх бажаючих поринути у світ поезії поетів-земляків, осмислити творчі доробки майстрів слова та поспілкуватися з ними під час зустрічі літературного ліцею «Поезія рідного краю».
ЗАНЯТТЯ «СМАРТФОН ДЛЯ НОВАЧКІВ»
Встановлювати пароль на смартфон, щоб ні в кого не було до нього доступу. Робити гарні фото та викладати їх у соцмережі. Спілкуватися в месенджерах та відправляти аудіо- й відеоповідомлення. Ставити фото близької вам людини на екран. Купувати квитки на потяг або записуватися до лікаря, не виходячи з дому. Не знаєте як це зробити? Тоді гайда до бібліотеки на заняття «Смартфон для новачків». Чекаємо щоденно за графіком роботи бібліотеки.
КУРСИ З ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ
Від рівня цифрової грамотності залежить не лише комфорт проживання в країні цифрових сервісів, але й конкурентоспроможність кожного громадянина України. Тож, запрошуємо всіх бажаючих на курси цифрової грамотності! Чекаємо щоденно за графіком роботи бібліотеки.
ЗАНЯТТЯ «ОСНОВИ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІ»
Якщо ви маєте мінімальні знання або не вмієте користуватися ПК взагалі, тоді вам варто завітати на комп’ютерні курси до бібліотеки. Курси проводяться для людей різного віку, головне − бажання і прагнення розвиватися. Чекаємо щоденно за графіком роботи бібліотеки.
Телефон для довідок: +38 099 126 5026.
Графік роботи бібліотеки:
понеділок-четвер з 8:00 до 19:00, субота-неділя з 10:00 до 18:00, п’ятниця – вихідний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

error: Content is protected !!