Новини

ПИСАНКА – СИМВОЛ ЖИТТЯ!

Наближається одне з найбільших християнських свят — Великдень. Всі ми чекаємо на нього з піднесеним настроєм, надіями та сподіваннями.
Писанка – найвеличніший символ великодніх свят. Це окремий малесенький світ. Хто б міг подумати, але цій традиції тисячі років!
21 квітня, з метою долучення до національних традицій та обрядів, бібліотекарі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС провели годину народних традицій «Великдень стрічаймо писанками» на онлайн-платформі Zoom для учнів Ліцею інформаційних технологій – спеціалізованої школи ІІ ступеня.
Переглянувши відео-презентацію «Пасхальні традиції українського народу», ліцеїсти ознайомилися з традиціями, які передаються з покоління в покоління, виконуються та зберігаються і в наш час. Якими узорами прикрасити великодні яйця, учні переглянули у відео «Писанки на Великдень своїми руками».
На завершення онлайн-зустрічі діти переглянули відео «Розпис Великоднього пряника», яке підготували бібліотекарі Центральної бібліотеки.
Зі святом Великодня всіх! Миру та злагоди вашим оселям!





Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!