ПОЕТИЧНА ВІТАЛЬНЯ «ЛІТЕРАТУРНЕ ІМ’Я ОЛЕКСАНДРІЙЩИНИ –КОЛОСОВСЬКА ОЛЕНА»
ЛІТЕРАТУРНЕ ІМ’Я ОЛЕКСАНДРІЙЩИНИ,  Новини

ПОЕТИЧНА ВІТАЛЬНЯ «ЛІТЕРАТУРНЕ ІМ’Я ОЛЕКСАНДРІЙЩИНИ – АЛІНА ШЕВЧЕНКО»

Центральна міська бібліотека м. Олександрії давно вже стала традиційним місцем для зібрань творчих, талановитих людей, тих, хто вміє відчувати душею красу художнього слова.
Сьогодні хочемо познайомити вас, шановні земляки, з творчістю юної письменниці – Аліни Шевченко.
Проживає вона у с. Гайок, Олександрійського району. У 14 років видала першу збірку оповідань «Цвіт першої надії», а у 15 – видала другу книжку власних творів «Мелодія мовчання».
На початку травня 2021 року Аліна Шевченко стала вдруге лауреаткою Всеукраїнського літературного конкурсу «Ми – діти твої, Україно» імені кримського поета Данила Кононенка, що проводиться за підтримки Всеукраїнської загальнополітичної і літературної газети Кримська світлиця (м. Сімферополь).
У минулому році стала переможницею на ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, учнів-членів Малої академії наук; переможницею Всеукраїнського літературного конкурсу імені Данила Кононенка «Ми – діти твої, Україно!» – ІІІ місце в номінації «Проза»; переможниця обох турів Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули-2020» – І місце в номінації «Природа – джерело натхнення та краси»; у III Всеукраїнському літературному конкурсі малої прози ім. Івана Чендея. нагороджена Почесною відзнакою конкурсу «Кращий твір юного автора; є дипломанткою Міжнародного конкурсу «Море талантів» – фіналіст в номінації, «Проза».
Аліна за своє художнє оповідання про війну на Донбасі, історію учасника дій в зоні АТО «Нескорений злітає, падаючи» отримала Перше місце у номінації ПРОЗА. Стаття дівчини про Олександрійську бібліотеку імені Чижевського у номінації ПУБЛІЦИСТИКА також отримала Перше місце.
Крім того, Аліна пробує себе як модель, має титули, серед яких «ТОП-супермодель 2021» за версією всеукраїнського глянцевого журналу «Пастьєра», отримала Гран-Прі і титул «Принцеса Приютівки» у фотоконкурсі «Моє місто», організованим Центром успішних дітей «Kids go».
Аліно, бажаємо тобі реалізації творчих задумів та планів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!