ПОЕТИЧНА ВІТАЛЬНЯ «ЛІТЕРАТУРНЕ ІМ'Я КІРОВОГРАДЩИНИ»
Новини

ПОЕТИЧНА ВІТАЛЬНЯ «ЛІТЕРАТУРНЕ ІМ’Я КІРОВОГРАДЩИНИ»

Поезія – краса життя земного
Поезія… Чи потрібна нам у житті ця річ? Чи потрібно їй приділяти стільки часу? Чи, можливо, їй давно уже слід заблукати у минулому? Вона безперечно потрібна нам у житті, потрібна як чисте повітря, як сонце, як їжа і вода, як спілкування… Адже саме поезія – це одна із тих небагатьох речей, які здатні змінювати світ на краще. Кожний знаходить в ній щось своє, близьке і зрозуміле. Бути віршотворцем вдається не кожному. Це – дивовижний Божий дар!
Запрошуємо до знайомства з поетом, членом Олександрійського літературно-мистецького клубу «Джерело», Кіровоградського обласного літературного об’єднання «Степ» − Анатолий Штанько.
Тематика його поетичних творів різноманітна. Та особливо розвиває він релігійну поезію. Треба мати неймовірний талант, щоб словом передати глибину почуттів та переконань, а йому це вдається. Читаючи твори Анатолія Григоровича, ми збираємо зернятка мудрості. Вони надихають нас на творчість. Тому що його поезія варта того, щоб бути постійною супутницею у нашому житті, надихати, підтримувати, навчати та любити.
Шановні, поціновувачі поезії, запрошуємо вас до сектору краєзнавчої роботи Центральної міської м. Олександрія, де ви зможете познайомитись зі збіркою поезії Антолія Штанька «Зерна».
Офіційний сайт бібліотеки: http://www.cblib.alexandriya.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

error: Content is protected !!