Новини

НОВОРІЧНО-КНИЖКОВИЙ ДАРУНОК

Кожен з нас знає, як це приємно – отримувати подарунки. А найкращий подарунок для бібліотеки – це звичайно ж книги. У багатьох з нас вдома є література, яку ми вже прочитали і можемо поділитись нею з іншими людьми, які захоплюються читанням.
Здавалось би, важко в наш час достукатись до людських сердець та дуже приємно, що серед наших олександрійців є багато небайдужих людей, які передають книги в дар бібліотеці, а це значить подарують книзі друге життя і справжнє задоволення багатьом читачам на довгі роки.
30 грудня до центральної міської бібліотеки м. Олександрії завітав олександрієць Каралкін Роман і передав бібліотеці чимало цікавої та потрібної літератури.
Бібліотекарі щиро вдячні дарувальнику за книги, адже вони обов’язково знайдуть свого читача і стануть важливою частинкою фонду. Віримо, що добрі справи завжди повертаються добром.
Шановні олександрійці! Нехай ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, миром, радістю та Божим благословенням. Нехай з останніми хвилинами Старого року вас покинуть турботи та негаразди, а Новий – 2022 рік, буде щедрим на цікаві книги, нові досягнення та перемоги.
Бажаємо щоб Різдвяна зоря запалила у ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!