Новини

НЕЗАБУТНІЙ ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ

6 грудня – дата, викарбувана в пам’яті кожного олександрійця, як символ незламності духу та прагнення до свободи. У цей день ми вшановуємо не тільки визволення міста від нацистських окупантів у 1943 році, а й віддаємо шану нашим сучасним захисникам, які продовжують боротьбу за незалежність України.
Саме тому, напередодні Дня Збройних Сил України, у Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС відбувся героїчний калейдоскоп «Хоробрим серцям присвячується». Студенти Олександрійського політехнічного фахового коледжу разом з бібліотекарями згадували подвиги наших дідів, які визволяли місто від фашистських загарбників. Пам’ятаємо ми і про підпільників, які діяли в тилу ворога, і про простих людей, які ризикували життям, щоб допомогти партизанам.
Сьогодні, як і тоді, українці об’єднані спільною метою – захистити свою землю і зберегти мир для майбутніх поколінь.
Підтримаймо наших захисників, долучимося до волонтерської діяльності і пам’ятаймо: лише разом ми зможемо побудувати сильну і процвітаючу Україну!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!