Новини

НАСТІЛЬНІ ІГРИ У БІБЛІОТЕЦІ!

«DIXIT» – одна з найвідоміших ігор на асоціації .Ця гра не лише дозволяє приємно провести час, а й ще тренує асоціативне мислення та аналітичні здібності, розвиває уявлення.
3 жовтня, в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС, відбулася гра «DIXIT», яку провела Анастасія Євсейчик. Присутні ознайомилися з правилами та приступили до гри. Дивлячись на яскраві картки вигадували асоціації та проводили голосування .
Студенти фахового коледжу культури та мистецтв були повністю сконцентровані на грі, в якій проявили надзвичайну фантазію.
Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
Слідкуйте за нашими новинами:
Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary
Instagram: Бібліотеки Олександрії https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/
Facebook: Олександрійська міська ЦБС https://www.facebook.com/alexlibrary.CBS
Будемо раді почути ваш відгук про заходи в нашій формі: https://cutt.ly/QZNb078Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!