НАШ ВИБІР – ЖИТИ БЕЗ НАРКОТИКІВ!
Новини

НАШ ВИБІР – ЖИТИ БЕЗ НАРКОТИКІВ!

НАРКОМАНІЯ! Скільки смертей за цим словом, скільки болі, скільки поламаних життів? Дуже багато! І не відомо, скільки ще життів заберуть із собою в нікуди наркотики!
26 червня — це Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу. Історія боротьби з наркотиками в світі нараховує близько ста років.
Все більше людей у всьому світі піддаються спокусі і потрапляють в мережі цього пороку, думаючи, що моментально вирішують всі свої проблеми. Дуже часто навіть ті, хто проходить курс лікування, не можуть назавжди позбутися від наркотичної залежності. Громадяни в усьому світі, яким не байдужі проблеми здоров’я свого народу, об’єднуються, щоб нагадати всім про страшну хворобу. Ця подія символізує єдність країн у досягненні мети щодо створення суспільства, вільного від наркотиків.
В Центральній міській бібліотеці м. Олександрії, для користувачів книгозбірні діє виставка-застереження «Дорога в пекло через рай», мета якої ознайомити з пріоритетами здоров’я серед інших життєвих цінностей, особливостями здорового способу життя, показати негативний вплив шкідливих звичок на самопочуття людини.
Офіційний сайт бібліотеки:
Канал на YouTube:
Сторінка в Instagram:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!