МАЙСТЕР-КЛАС «ЗАКОЛКА ДЛЯ ВОЛОССЯ»
Арт-майстерня для дітей і дорослих,  Новини

МАЙСТЕР-КЛАС «ЗАКОЛКА ДЛЯ ВОЛОССЯ»

«Канзаши» – це техніка створення прикрас з тканини, квітів і шпильок для волосся з шматочків тканини, складених у вигляді пелюсток. Це ціле мистецтво, що дозволяє творити і створювати чудові вироби з тканини. Техніку «канзаши» придумали в Японії. Завдяки канзаши можна прикрасити будь-яку зачіску і створити неповторний образ до будь-якого свята.
Історія походження канзаши цікава та глибока, а ще вона надихає на створення власного шедевру. І сьогодні, саме цим ми і займемося! Пропонуємо вашій увазі, майстер-клас від майстрині – Лиза Макаренко (Liza Makarenko), яка навчить вас створювати ці неповторні чудові прикраси, але вже більш в сучасному втіленні.
Нагадуємо: Студія дизайну та краси «Креатив» — новий проєкт Олександрійської міської ЦБС, який реалізується в рамках програми «Твори культуру: створюємо інноваційні бібліотечні послуги» за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з Міжнародною асоціацією «Культура і креативність», публічними бібліотеками м. Орхус (Данія), Білоруською бібліотечною асоціацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!