Майстер-клас з виготовлення текстильної гольнички «Мишка»
Мистецька вітальня "АРТмікс",  Новини

Майстер-клас з виготовлення текстильної гольнички «Мишка»

2020 – рік можливостей

Рік білої металевої Мишки обіцяє бути насиченим приємними несподіванками, особливо, в мистецькій вітальні «АРТмікс» Центральної міської бібліотеки, що підготувала для усіх бажаючих безліч цікавих майстер-класів. Гарну можливість переконатися в цьому мали всі бажаючі, що завітали 30 січня в мистецьку вітальню на майстер-клас з виготовлення текстильної гольнички «Мишка».

Гольничка – річ потрібна і ті майстри і майстрині, які часто шиють, знають, що голки і шпильки часто губляться і розсипаються. Для того, щоб уникнути таких неприємностей, можна зробити гольничку власноруч. Тоді ваші швейні приналежності завжди будуть в порядку.

Під час заходу бібліомайстриня розповіла присутнім про цікаві факти створення гольнички та її різновиди, а потім з великим натхненням та жагою приступили до виготовлення своєї оригінальної гольники – символу 2020 року.

Роботи у всіх вийшли напрочуд дуже гарними і стануть добрим подарунком для хорошої людини або прикрасять собою інтер’єр та подарують радість та натхнення для наступної творчості.

Тож, хоч і рік високосний, проте Мишка рушить всі стереотипи і в цьому році радимо не гаяти свій час, а мерщій до нас!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!