Новини,  Студія дизайну та краси "Креатив"

МАЙСТЕР-КЛАС З ВИГОТОВЛЕННЯ ПАННО «КВІТИ У ВАЗІ»

Панно – це картина, яка може бути виготовлена з будь-яких матеріалів, за допомогою нього можна прикрасити простір у вашій квартирі.
15 вересня о 15:00 годині запрошуємо всіх бажаючих віком від 10 до 35 років на майстер-клас з виготовлення панно «Квіти у вазі» до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС. Разом з Анастасією Євсейчик – майстринею з когорти ВПО, ви створете яскраву картину з квітами, використовуючи лише кольоровий папір та картон.
Після проходження майстер-класу ви зможете самостійно створювати панно, яке оздобить вашу оселю, чи стане гарним подарунком для ваших близьких!
Попередній запис за номером телефону: +380991265026.
Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
Слідкуйте за нашими новинами:
Instagram: Бібліотеки Олександрії https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/
Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary
Facebook: Олександрійська міська ЦБС https://www.facebook.com/alexlibrary.CBS
Будемо раді почути ваш відгук про заходи в нашій формі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

error: Content is protected !!