Новини,  Студія дизайну та краси "Креатив"

МАЙСТЕР-КЛАС З МАЛЮВАННЯ ГУАШЕВИМИ ФАРБАМИ ВІД НАТАЛІЇ ЖЕРЕБИЛО

Малювання – це завжди нові емоції та відпочинок, воно дає можливість поринути у творчу атмосферу, викликати певні почуття. Для кожної людини це щось особливе, коли можна висловити стан душі на папері.
В цьому переконалися учасники сьогоднішнього майстер-класу з малювання гуашевими фарбами «Український віночок» від викладачки Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв спеціальності «Образотворче, декоративне мистецтво, реставрація» Наталії Жеребило, який пройшов в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС.
Вже на перших хвилинах всі присутні зрозуміли, що вміють чудово малювати, навіть якщо раніше ніколи не тримали пензлик у руках. Адже вміле керівництво професійної художниці дається взнаки.
Учасники майстер-класу старанно виводили кожен мазок давнього українського символу – віночку, який символізує життя, щастя, перемогу, успіх, могутність, мир та дівоцтво, в результаті чого отримали власноруч намальований яскравий оберіг, який радує погляд та дарує теплі почуття.
Всі присутні зарядились позитивними емоціями та гарним настроєм, а також переконалися на власному прикладі, що швидко навчитися малювати – легко і це приносить велике задоволенням.
Слідкуйте за нашими новинами:
Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary
Instagram: Бібліотеки Олександрії https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/
Facebook: Олександрійська міська ЦБС https://www.facebook.com/alexlibrary.CBS
Будемо раді почути ваш відгук про заходи в нашій формі:
Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо” @mriemotadiemo, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!